Izabela Nalepa

aplikant adwokacki

Na codzień współpracuję z kancelarią pana mec. Tomasza Kazubskiego w Wodzisławiu Śląskim. Łączę prawo z kwestiami kosmetologicznymi i medycyną estetyczną...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Zabieg w gabinecie kosmetologicznym jako przedświąteczny prezent ?

Izabela Nalepa17 grudnia 2018Komentarze (0)

Święta, święta, święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne znasz to uczucie: szybkiego biegu zaraz po pracy, aby sprawić najbliższym podarunki pod choinkę, wszechobecne korki na drodze, wielkie tłumy ludzi w galeriach handlowych i sklepach spożywczych – to wiesz, że gorączka świąteczna zaczęła się na dobre! Oprócz tego musisz zająć się przystrojeniem domu, zakupem pachnącej choinki, powoli przygotować się na wielkie gotowanie wigilijnych przysmaków i nie zapominajmy o codziennych obowiązkach ale zaraz zaraz !

Co z Tobą? – Zwolnij!

Święta mają być dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Ciesz się z wolnego czasu, wspólnych chwil spędzonych z rodziną, która w końcu miała możliwość spotkać się w całości przy jednym stole.

Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie 😉

Jak to zrobić?

W natłoku przedświątecznych przygotowań mam dla Ciebie świetną i relaksującą propozycję spędzenia wieczoru.

Dla Pań, a także Panów, jeśli mają na to ochotę, mieszkających na Śląsku, w okolicy Wodzisławia Śląskiego mam do polecenia godny zaufania, profesjonalny gabinet kosmetologiczny.

Mieści się on niedaleko rynku w Wodzisławiu Śląskim Gabinet Skin Experts

Prowadzony jest przez mgr kosmetologii Monikę Scelinę, gdzie zabiegów dokonuje także mgr kosmetologii Magdalenę Krause. Obie Panie kosmetolog uczęszczają w wielu kursach teoretycznych, jak i praktycznych, gwarantując tym samym najwyższej jakości usługi kosmetologiczne. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są z najwyższą starannością i dokładnością, z zastosowaniem najwyższej klasy kosmetyków i dostępnymi technikami.

Oprócz tego już sam wystrój i atmosfera panująca w salonie wpływają na nas odprężająco.

Osobiście szczerze mogę polecić Ci niniejszy gabinet kosmetologiczny i oddać Panią kosmetolog swoją skórę i ciało. Na poparcie mojej opinii zajrzyj do tego wycinka z Dziennika Zachodniego artykuł .

Więc nie czekaj już dłużej, chwyć za telefon i umów się na relaksujący zabieg – spraw sobie prezent, przecież nikt tak dobrze jak Ty sama nie wie czego potrzebujesz!

Miłego wypoczynku i  nabrania sił na świąteczne przygotowania.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Prawa Karnego Niepelt-Kazubski Rybnik / Wodzisław Śląski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawa Karnego Niepelt-Kazubski Rybnik / Wodzisław Śląski z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem izabelanalepa@interia.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: