Izabela Nalepa

aplikant adwokacki

Na codzień współpracuję z kancelarią pana mec. Tomasza Kazubskiego w Wodzisławiu Śląskim. Łączę prawo z kwestiami kosmetologicznymi i medycyną estetyczną...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Kończąc studia stanęłam przed wyborem, co chciałabym robić w przyszłości. I tak zdecydowałam się rozpocząć aplikację adwokacką 😉 

Jak na kobietę przystało interesuję się kwestiami modowymi, czy związanymi z dbaniem o urodę. Dlatego też wpadłam na pomysł, aby połączyć prawo z kwestiami kosmetologicznymi, czy kosmetycznymi. I właśnie w ten sposób narodziła się koncepcja założenia tego bloga.

Mam na prawej ręce sporą bliznę (efekt bycia za dziecka rozrabiaką 😉), z powodu której swego czasu dużo interesowałam się medycyną estetyczną, bo po prostu chciałam się jej pozbyć. To również był impuls, aby zająć się właśnie tą tematyką.

Wiele osób w dzisiejszych dniach korzysta z usług gabinetów kosmetologicznych – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Niektóre z nich kończą się nieprzyjemnymi skutkami dla Naszej urody, w czym postaram się Ci pomóc. Dochodzenie odszkodowania za wadliwie przeprowadzone zabiegi może przysporzyć Ci wiele problemów natury proceduralnej, jak i osobistej, ponieważ każdy chce czuć się pięknie i pewnie w swoim wyglądzie. Krok po kroku postaram się przybliżyć Ci tematykę rozmaitych zabiegów wykonywanych w medycynie estetycznej, ich procedurę oraz inne przydatne wątki powiązane z tym tematem.

Co więcej o mnie? Jestem rodowitą bielszczanką, więc chodzenie po górach mam we krwi. Uwielbiam czas spędzać ze swoją rodziną, która rozjechała się wzdłuż i wszerz po całej Polsce, dlatego celebrujemy każdą możliwość spędzenia wspólnie czasu. 

Wszelkie aktywności na dworze spędzam razem z moim małym, futrzastym ulubieńcem – psem Kapralem. Został on przygarnięty ze schroniska w Katowicach, dlatego też chętnie angażuję się aktywnie we wszelkie akcje społeczne promujące ochronę zwierząt. Ciebie również gorąco zachęcam do adopcji zwierzaka, który zostanie Twoim najlepszym przyjacielem i obdarzy Cię wielką miłością i przywiązaniem. 

Uwielbiam lato i słońce – przyznasz chyba, że wtedy cały świat wydaje się weselszy i przychylniejszy, a My mamy więcej siły do działania? A co za tym idzie, wtedy również wybieram się w wolnej chwili na rozmaite podróże (te małe i te duże), aby poznać piękno każdego miejsca 😉 

Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą i tego również oczekuję od Ciebie! Niektóre z publikowanych przeze mnie postów mogą być bardziej lub mniej porywające, pełne humoru lub nie. Jednak tak naprawdę to od Ciebie – mój Czytelniku będzie zależało jak w przyszłości ten blog będzie wyglądał. Zatem zachęcam Cię do zostawienia śladu po sobie lub do kontaktu ze mną.

Let’s start!

*****